Spoštovani starši!

Situacija, v kateri smo se znašli zaradi koronavirusa, nas je postavila pred nove izzive. Prepričani smo, da tudi vas.

V obdobju razglasitve epidemije koronavirusa v Republiki Sloveniji, ko smo zaradi varnosti in uredbe vlade vrtec zaprli, vas bomo na spletni strani vrtca obveščali o vseh aktualnih informacijah, ki jih dobimo s strani vladnih inštitucij. Kdaj bo vrtec zopet vzpostavil delovanje, je odvisno od situacije in navodil, ki bodo sprejeta na državnem nivoju.

Ohranite mirnost, spoštujte navodila pristojnih služb, zaščitite zdravje otrok, vas samih in vseh najbližjih. Zaradi okrnjenih socialnih stikov je krepitev dobrih in odprtih družinskih odnosov še posebnega pomena. Rutina in načrtovanje dneva otroka zagotavlja predvidljivost in varnost, sodelovanje pri različnih vsakodnevnih družinskih opravilih pa krepi občutek pripadnosti, zmožnosti in zaželenosti. Kolikor je mogoče, omogočite otroku gibanje, še zlasti na prostem.

V upanju po čimprejšnjem snidenju vas vsi zaposleni v vrtcu lepo pozdravljamo.

(Visited 79 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...