VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO OD 12. 4. 2021 DALJE

Spoštovani starši,
obveščamo vas, da je Vlada RS sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki velja do 18. 4. 2021. Z dnem 12. 4. 2021 se ponovno za vse otroke odpirajo vrtci. (okrožnica MIZŠ št. 6030-1/2021/42, 8. 4. 2021).

Pravila in omejitve ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred zaprtjem vrtca. Delo v oddelkih  bo potekalo v stalnih skupinah »mehurčkih«. Jutranjega in popoldanskega združevanja skupin ni, zato vas prosimo, da upoštevate čas prihoda in odhoda otrok, ki ste ga sporočili strokovnim delavcem v oddelku. Na podlagi vašega  javljanja načrtujemo delovni čas strokovnih delavcev. V primeru sprememb prihoda ali odhoda otrok pravočasno obvestite strokovne delavce v oddelku.

Ponovno vas vljudno prosimo, da:

  • v vrtec pripeljete le zdravega otroka,
  • že prvi dan javite vzrok odsotnosti otroka,
  • se v prostorih vrtca ne zadržujete,
  • upoštevate varnostno razdaljo (od 1,5m do 2m),
  • si ob vstopu razkužite roke,
  • uporabljate zaščitno masko v prostorih in zunanjih površinah vrtca (okrožnica MIZŠ 6030-1/2021/30).
(Visited 64 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...