Kolesarski dan

Beseda na K,

konča se na O,

vmes O in L,

kaj neki je to=

                        (olok)

Danes, 1. junija 2021, smo v šolskem vrtcu izvedli Kolesarski dan. Otroci so ob prihodu v vrtec svoja kolesa parkirali na posebej označenih parkiriščih. Med jutranjim zbiranjem otrok danes ni bilo preveč časa za igro, saj je bila glavna tema pogovora »kolo« in seveda opazovanje koles skozi okno igralnice. Po zajtrku smo Kolesarski dan najprej začeli z razgibanjem na travni površini pred vrtcem. Sledila je vožnja s kolesi na rokometnem igrišču in igrišču z umetno travo ter spretnostna vožnja med stožci po dovozni cesti do vrtca. Za zaključek današnjega posebnega dopoldneva pa smo kolesa obrnili okrog in kot pravi serviserji preizkusili vrtenje koles na »ročni pogon«. Za uspešno opravljen Kolesarski dan so vsi udeleženci prejeli pohvalo. (FOTO)

(Visited 50 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...