Ob novem začetku

Otroci imajo kratke noge,
a delajo največje korake,
do sonca,
do sreče,
do sveta
in puščajo za vse zanesenjake
v prihodnosti sledi.

(Tone Pavček)

Spoštovani starši,

pred nami je novo vrtčevsko leto. Ob upoštevanju priporočil NIJZ za omejevanje širjenja korona virusa vstopamo vanj polni novih idej, odprti za vse novo in dobro, pripravljeni, da se skupaj spoprimemo z vsemi izzivi, ki nam jih bo prineslo na pot.

Prepričani smo, da bomo s skupnim sodelovanjem, usklajenim delovanjem, spoštovanjem in upoštevanjem drug drugega uspešno ustvarjali ljubeč in varen prostor, ki bo otrokom nudil najboljše možnosti za rast, razvoj in napredek.

Naj bo vrtčevsko leto zabavno, varno in zdravo!

Veselimo se ponovnega snidenja.

(Visited 157 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...