15. mednarodni likovni natečaj Bodi umetnik “Igraj se z mano”

V omenjenem natečaju so sodelovale vse tri skupine šolskega vrtca in sicer na stalno temo natečaja “Igraj se z mano” (igraš se lahko s starši, prijatelji, babico, dedkom, lahko se igraš z različnimi igračami, igraš se lahko v šoli, v vrtcu, na travniku …) ter na posebno temo, ki je vsako leto drugčana. Letos je bila “Zdravko Lidl priporoča…” (da se veliko gibaš, da si vzameš veliko časa zase in za svoje prijatelje, da ješ veliko sadja in zelenjave, priporoča tudi veliko kreativnega ustvarjanja ter priprave okusnih receptov…). 

Izbrana so bila naslednja dela:

V  skupini Modrih palčkov:

Ajda Dvornik, z likovnim delom Z roko v roki z Zdravkom Lidlom.

V skupini Oranžnih palčkov:

Luka Babič z likovnim delom Z dedijem s traktorjem peljeva kravo na prikolici;

Dejan Šarac z likovnima deloma Recept za bananine palačinke in Z bratom sestavljava

  kocke pred hišo.

V skupini Rdečih palčkov:

– Ajla Vezaj z likovni delom Zdrava prehrana: Banana;

– Andraž Podvršnik z likovnim delom Zdrava prehrana : Ananas.

Vsem dobitnikom priznanj in vzgojiteljicam šolskega vrtca iskreno čestitamo! Foto

(Visited 119 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...