Šport špas

Sobota, 14. 5. 2022, je bila pestra, delovna in zanimiva za vse učence Osnovne šole bratov Letonja in otroke vrtca Sonček, ki so se udeležili že tradicionalnega 8. dobrodelnega Sončkovega teka. Na prireditvi Šport špas so se predstavili čebelarji, gasilci, taborniki, Rdeči križ Velenje, Zdravstveni dom Velenje, plesna šola M-dance in pa osrednji gostji prireditve, Gloria Kotnik, dobitnica olimpijske medalje, ter domačinka smučarka Ana Drev.

Šport špas je vseslovenski projekt, ki udeležence združuje preko medgeneracijskega sodelovanja mladine, staršev, starih staršev in drugih udeležencev v različnih športnih dejavnostih. Osnovni namen tega projekta je tudi v spodbujanju solidarnosti, ekološko osveščati ter k sodelovanju pritegniti različna lokalna društva in javne organizacije. Izkupiček oz. zbrana sredstva dobrodelnega Sončkovega teka so namenjena šolskemu skladu Z roko v roki. Foto

Hvala vsem, ki ste se udeležili dogodka.

Kolektiv vrtca Sonček

(Visited 117 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...