Tradicionalni slovenski zajtrk

Danes, 17. novembra, smo v vrtcu obeležili Tradicionalni slovenski zajtrk, ki letos poteka pod sloganom  »Kruh za zajtrk – super dan!«.

Na ta dan tako uživamo, kot promoviramo slovensko lokalno pridelano hrano. Tako smo si za zajtrk  privoščili domači med, maslo, kruh, mleko in krhlje suhih jabolk. Med zajtrkom so vse oddelke obiskali čebelar, g. Tomaž Lesnjak, ravnatelj, g. Bojan Juras in pomočnica ravnatelja, ga. Dominika Podgoršek. Zatem so se otroci vseh oddelkov s svojimi vzgojiteljicami zbrali v telovadnici, kjer jim je čebelar predstavil svoje delo. Ker je bil letos v ospredju kruh, smo skupaj z otroki pekli male žemljice, s katerimi smo se na koncu vsi posladkali. Foto

Medeni pozdrav iz vrtca.

(Visited 165 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...