Obiskala nas je natakarica

Z obiskom nas je danes razveselila ga. Klavdija, ki je mamica naše Evelin in nam predstavila poklic natakarice. Predstavila nam je pripomočke, ki jih natakarica uporablja pri delu in nam povedala, kaj vse zajema njeno delo. Najbolj nas je navdušilo, ko smo videli, da lahko natakarica v eni roki nese 4 ali 5 krožnikov.

Gospa Klavdija nas je naučila pravilne postavitve mize v restavraciji. Povedala nam je, da so krožniki postavljeni med vilicami in nožem, nož mora imeti rezilo obrnjeno proti krožnikom, za sladico pa manjše vilice postavimo nad krožnike in na koncu dodamo še namizne prtičke. Povedala nam je, da lahko namizne prtičke oblikujemo na različne načine in nas le-te tudi naučila. FOTO

Gospe Klavdiji se iskreno zahvaljujemo za obisk ter za zanimivo in poučno predstavitev poklica, kot tudi za podarjene pobarvanke

(Visited 43 times, 1 visits today)