Peka prazničnih piškotov in čajanka

V ponedeljek, 18. decembra 2023, so nas obiskale Evelinina mamica in babice od Nala, Filipa, Ajde, Naceta in Lovra. Pridružile so se nam pri peki prazničnih piškotov. Za uvod v naše druženje nam je Nalova babica prebrala knjigo Jakec peče in vsi smo ji pozorno prisluhnili. Sledila je peka piškotov, ki nam je šla hitro od rok, saj so nam pri tem pomagale naše gostje. Pred slovesom smo se posladkali s sveže pečenimi piškoti in se odžejali s pitjem čaja iz lončkov, ki smo si jih za to priložnost prinesli od doma.

Zahvaljujemo se gospem Klavdiji, Milki, obema Marjanama, Veri in Bredi, da so si vzele čas in nam pomagale pri peki piškotov. Imeli smo se zelo lepo. Foto

Vsem obiskovalcem naše spletne strani pa z novoletnim voščilom želimo vse dobro.

Kje ste, snežinke rahle in sanjave,
da posrebrite slavnostno drevo
in sporočite praznične pozdrave,
prijatelj, novo leto je prišlo.
In naj prijazni novi čas prinese
vse, kar je staro leto zamudilo,
ljubezen, srečo, zdravje in veselje,
to moje novoletno je voščilo.
(Svetlana Makarovič)

OTROCI ODDELKA 5-6 LET, ALENKA IN TANJA

(Visited 37 times, 1 visits today)