September v skupini oranžnih palčkov

Novo šolsko leto smo pričeli s spoznavanjem novih prijateljev, šolskega vrtca in njegovih prostorov (igralnic, garderobe, umivalnice, telovadnice …). Vsak dan smo se igrali socialne igre, s katerimi je bilo posamezniku omogočeno, da se je na čim več načinov predstavil v skupini. Prepevali smo znane pesmi in se seznanili z novimi, pogovarjali smo se ob knjigah, reševali uganke, risali… Veliko časa smo preživeli zunaj, saj nam je to omogočalo lepo vreme. Spoznavali smo igrišče, okolico šole in domači kraj. Obiskali smo Podgorškovo domačijo, kjer smo pomagali pri trebljenju buč. Zadnji teden septembra smo dopoldneve preživljali v družbi Pike Nogavičke. Z njo smo telovadili, peli, rajali ob glasbi…, seveda pa nas je pred slovesom pogostila s slastnimi palačinkami. (FOTO)

(Visited 142 times, 1 visits today)