Vrtec v naravi 2.dan

Dan smo pričeli s sladkim zajtrkom, nato pa smo se sprehodili ob reki Savinji do Brinečevega mlina, kjer smo si ogledali razstavo starih predmetov, se posladkali s pecivom in odžejali z vodo. Pot nazaj nas je vodila mimo 200 let stare kmetije, kjer smo si ogledali domače živali. Po kosilu in aktivnem počitku smo se odpravili do kozolca, kjer smo oprali jabolka, jih zmleli, dali v stiskalnico in opazovali nastajanje sladkega jabolčnika. Po sladkanjem z jabolčnikom smo se odpravili do jezera, kjer smo se  vozili s čolnom in premagovali ovire na poti. Po končani vožnji smo prejeli pisma naših staršev, ki smo se jih zelo razveselili. Po večerji smo se polni lepih vtisov in pričakovanj novega dne odpravili spat. (FOTO)

Lahko noč dragi starši.

Otroci in vzgojiteljice

(Visited 240 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...