Vrtec v naravi, 1. dan

Ob prihodu v Kamp Menina smo najprej zdrveli na še kako potrebna igrala. Tam smo se dobro razmigali, nato pa odšli v svoje hiške. Razpakirali smo prtljago in se poigrali z igračami, ki smo jih prinesli sabo.

Sledilo je kosilo. Po kosilu smo odšli na pohod do Brinečevega kmečkega mlina, kjer smo si ogledali muzej starih predmetov in se posladkali z slastnimi ajdovimi mufini. Naš vodič Jure nam je pohod popestril s pripovedovanjem zgodb in razkazovanjem okolice.

Ko smo se vrnili nazaj v kamp, smo zopet zavili na igrišče, po večerji pa smo zakurili ogenj in ob spremljavi kitare zapeli nekaj pesmi. Za konec dneva pa smo se posladkali s slastnimi penicami, se umili, nato pa (brez solzic) sladko zaspali.

V današnjem dnevu smo zelo uživali. Prvi dan vrtca v naravi nam je vreme bilo zelo naklonjeno. Upamo, da bo tako tudi naslednja dva dni. Držimo pesti. Foto

Lahko noč, dragi starši

(Visited 153 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...