Znova skupaj

Spoštovani starši,

veseli nas, da smo po daljši odsotnosti znova skupaj. Nepredvidena situacija nas je oddaljila za dlje časa, kot bi si želeli. Ob ponovnem snidenju smo bili priča medsebojni naklonjenosti otrok, staršev in vzgojiteljic ter ostalih delavcev vrtca in srca so nam zaigrala, ko smo videli, da ste nas pogrešali, ravno tako kot mi vas in vaše otroke. To je za nas lep dokaz, da delamo dobro in še naprej se bomo po svojih najboljših močeh trudili, da tako tudi ostane.

Dnevi, ki so za nami, so bili prepleteni z veliko objemi, pestovanji, z igro, za kar smo si vzeli precej časa, pa tudi bivanju na prostem in seveda z različnimi dejavnostmi. Ves čas pa smo skrbeli za higieno in učenje vseh priporočenih ukrepov, ki jih moramo upoštevati, za preprečevanje bolezni. Otroci so zelo prilagodljivi in hitro so usvojili nekatera nova pravila.

Kljub vsemu, vam obljubljamo, da se bomo še naprej zavzemali za zdravje, dobro počutje, pozitivno klimo in občutek varnosti in sprejetosti za vaše otroke.

V našem vrtcu se imamo vsak dan zelo lepo, kar si lahko pogledate v galeriji.

(Visited 145 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...