CICI Vesela šola

Projekt Cici Vesela šola sledi cilju širjenja znanja na področju kulture, socialnega mišljenja, družbe, naravoslovja, tehnike in športa. Njene vsebine so reševanje vzgojno-izobraževalne rubrike v reviji Cicido, ki vsebuje naloge z vseh področij dejavnosti. Ta stalna vzgojno-izobraževalna priloga oziroma rubrika revij Ciciban in Cicido popestri učenje otrok v vrtcu, saj se otrok v Cici Veseli šoli uči igrivo, pristop k posamezni temi je celosten. Ob koncu šolskega leta otroci preverijo svoje znanje na ciciveselošolskem dnevu. Gre samo za zabaven preizkus znanja. V vrtcu so to le predšolski otroci. Vse poteka brez točk, ocen in tekmovanja. Otroci so izrecno povabljeni, da si med seboj pomagajo.