Vrtec v naravi 2.dan

Zjutraj smo se prebudili v megleno jutro, ampak se je na nebu počasi že kazalo sonce. Po sladkem zajtrku smo se peš odpravili do Brinečevega mlina. Med potjo smo opazovali naravo, ki se je prebujala. Tam smo si ogledali razstavo starih predmetov, se posladkali s pecivom in čajem, nato pa se odpravili nazaj proti kampu. Ko smo se vrnili v kamp, nas je čakalo presenečenje. Obiskal nas je gospod ravnatelj Bojan Juras, ki nam je prinesel sladke dobrote.

Po kosilu in počitku smo se preizkusili v spretnostih na višini, v adrenalinskem parku. Vsi lačni in polni pričakovanj smo se odpravili na večerjo. Po večerji pa smo si ogledali predstavo Čarodeja Andreja. Po predstavi je sledilo prebiranje pošte staršev. (FOTO)

Polni vtisov smo se uredili za spanje, v pričakovanju jutrišnjega dne.

Lahko noč dragi starši, se vidimo jutri.

(Visited 181 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...