Zaključno srečanje otrok in staršev

V našem vrtcu se zavedamo, kako pomembno je zgodnje življenjsko obdobje za razvoj, zato spodbujamo ustvarjalnost, radovednost, veselje in dobre medsebojne odnose. V največji meri pa se trudimo privzgajati pozitivne vrednote. In kot se spodobi, se za trud in uspešno delo otrok, staršev in vseh zaposlenih, prejme tudi nagrada. Zato smo se ob zaključku leta vsi skupaj z vlakom odpeljali na zaslužen izlet v Celje v Otroški muzej Hermanov brlog. V velikem številu smo se zbrali na železniški postaji in se odpeljali dogodivščini naproti. Že na vlaku je bilo veliko veselja, otroškega smeha in sproščenega čebljanja med prijatelji. V muzeju, ki ponuja veliko zanimivih, interaktivnih tem, smo ustvarjali in si ga ogledali, na koncu pa odšli še na potep po mestu in si privoščili sladoled. Tako smo zaključili še eno zgodbo, ki nam bo za vedno ostala v spominu. Iskrice v otroških očeh, pristen objem in nasmeh na obrazih, so za nas največja pohvala za celoletno delo z našimi malčki. Foto

Andreja Voga

(Visited 157 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...