Otvoritev vrtca

Otroci imajo kratke noge,

a delajo največje korake,

do sonca,

do sreče,

do sveta

in puščajo za vse zanesenjake

v prihodnosti sledi.

(Tone Pavček)

V četrtek, 20. 10. 2022, smo imeli svečano otvoritev vrtca. Program so pripravile vzgojiteljice z otroki starejših skupin. Obiskovalce in goste so nagovorili: predstavnik Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport iz direktorata za predšolsko vzgojo in osnovno šolstvo, gospod Boris Zupančič (vodja sektorja za osnovno šolo), župan občine Šmartno ob Paki, gospod Janko Kopušar in ravnatelj Osnovne šole bratov Letonja Šmartno ob Paki, gospod Bojan Juras. Po končani prireditvi so si vsi navzoči lahko ogledali notranjost vrtca, kjer je potekala tudi pogostitev. (Foto)

(Visited 281 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...