Pikapolonica in pike

V torek, 15. 6. 2021 je na igrišču Vrtca Sonček bilo zelo veselo, saj so se starši in otroci Vijoličnih ter Belih palčkov zbrali na zaključnem srečanju. 

Vzgojiteljica Klavdija Ažman je na začetku vse prisotne lepo pozdravila in jih prosila, naj upoštevajo vse ukrepe za preprečevanje in širjenje virusa Covid-19. Nato so vzgojiteljice vsem zbranim odigrale zgodbo Pikapolonica in pike. 

Sledilo je sproščeno druženje ob soku ter jabolkah. Otroci in starši so se lahko poljubno razporedili po igrišču, kjer so se otroci igrali na igralih. Strokovne delavke smo se tako lahko posvetile staršem in z njimi izmenjale nekaj besed.

Za konec je vsak otrok odnesel domov svojo likovno mapo, v spomin pa dobil pikapolonico iz zgodbe. 

Vsem staršem in otrokom se zahvaljujemo za zaupanje in uspešno končano šolsko leto.  FOTO

(Visited 32 times, 1 visits today)