Razigrani september v skupini Modrih palčkov

Prvi septembrski dnevi so za nami. Bili so veseli, polni različnih dejavnosti, druženj ter novih, prijetnih doživetij. 

V uvajalnem mesecu smo spoznavali nove vzgojiteljice, prijatelje v skupini, igralnico in njena pravila. Sončne dneve smo izkoristili za bivanje na igrišču, travniku in za krajše sprehode v okolico vrtca. Obiskala nas je tudi najbolj pikasta in najmočnejša deklica Pika Nogavička. Naučili smo se Pikino izštevanko, zaplesali Pikin in gusarski ples, pri Vili Čira-Čara smo iskali zaklad ter jedli Pikine čalapinke.

Drugo polovico meseca pa smo namenili spoznavanju buč. Z otroki smo jih opazovali, primerjali (oblika, velikost, teža, barva) in se z njimi igrali. Buče smo trebili, izdelali kompozicijo iz buč, ki krasi vhod v naš vrtec ter skuhali bučni kompot. (FOTO)

(Visited 84 times, 1 visits today)